Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Jak zmienić pomysły i marzenia w meble?

Poznaj system Creative

2021-02-18  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Chcemy mieszkać w swoim stylu. Wnętrza mają nie tylko odpowiadać naszym potrzebom, ale też wyrażać naszą osobowość. Creative od VOX to system meblowy, dzięki któremu z łatwością urządzimy wymarzone wnętrze. Jedyne co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia.

Wybierając system Creative mamy szansę stać się współtwórcami własnych mebli. Do wyboru jest kilkadziesiąt rodzajów brył (szafy, regały, biurka, kredensy, bufety, łóżka, itp.) - każda dostępna w 11 kolorach korpusów i frontów. Większość mebli możemy swobodnie modyfikować dodając, usuwając lub modyfikując wybrane elementy. Ostateczny szlif możemy nadać decydując się na jeden z 12 rodzajów nóżek i uchwytów (w tym opcja push to open). To daje kilka tysięcy możliwych konfiguracji! Na szczęście zebranie tych elementów w wymarzony mebel jest bardzo proste - przez cały proces poprowadzi nas intuicyjny konfigurator dostępny na stronie vox.pl/creative.

Dla osób, które wolą skorzystać z gotowych propozycji lub nanieść tylko niewielkie modyfikacje, marka VOX przygotowała liczne wstępnie skonfigurowane bryły. W katalogu na stronie vox.pl/creative wystarczy wybrać tę, która podoba się nam najbardziej. Jeśli odpowiada nam forma mebla, ale niekoniecznie jego kolor - nic straconego. Zmiana barwy to kwestia kilku kliknięć myszką.

Niezależnie od tego, którą drogę wybierzemy - meble w ciągu kilkunastu dni trafią pod wskazany adres. Razem z bardzo precyzyjną instrukcją do składania. Oczywiście można również skorzystać z opcji transportu z montażem.

Creative to wymarzone rozwiązanie dla osób, które lubią same decydować o najdrobniejszych elementach swojego wnętrza. Konfigurator, choć daje olbrzymią liczbę możliwości kreacji, jednocześnie nie pozwoli stworzyć niefunkcjonalnego mebla. Co ważne - podczas zmieniania mebli mamy nieustanną kontrolę nad ceną produktu. Nie musimy się martwić, że przekroczymy założony budżet.

Projektantką systemu Creative jest Marta Krupińska, która od lat współpracuje z marką VOX. Na swoim koncie ma kolekcje dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Wiele z jej wcześniejszych projektów to meble, które możemy w mniejszym lub większym stopniu sami modyfikować, które żyją oraz zmieniają się razem z nami. Creative to jednak kolekcja  personalizowana na niespotykanym dotąd poziomie. Opracowanie tak zaawansowanego systemu wymagało połączenia doświadczeń nie tylko działu projektowego, ale też wdrożenia rozwiązań IT, optymalizacji technik produkcji i zaplanowania zaawansowanej logistyki. System pierwszy raz pokazano w lutym 2020 roku na targach Meble Polska w Poznaniu. Z jego pomocą umeblowano cały pawilon, co najlepiej pokazywało potencjał nowego projektu. Creative do sprzedaży trafił jesienią ubiegłego roku. To wyjątkowy na produkt polskim rynku, który jest być może najważniejszym projektem w ponad 30-letniej historii marki VOX.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Porady, produkty, technologie

Czy łóżka tapicerowane to dobry wybór do sypialni?

2024-07-11

Aranżacja sypialni powinna być estetyczna i gwarantować maksymalny komfort. Łóżko tapicerowane to… »

Projektowanie małych ogrodów od A do Z

2024-07-11

Projektowanie małych ogrodów może wydawać się wyzwaniem, ale dzięki odpowiedniemu planowaniu i… »

Jak wybrać projekt domu? Poradnik dla przyszłych budujących

2024-07-02

Wybór odpowiedniego projektu domu to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmiemy w procesie budowy… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro