Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Start IV edycji Top Woman in Real Estate

Informacje...

2021-02-03  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Wiadomości z kraju

29 stycznia br. wystartowała IV edycja konkursu Top Woman in Real Estate. Jest to jedyny w swoim rodzaju plebiscyt przeznaczony dla kobiet działających w branży nieruchomości, które z odwagą i pomysłowością rozwijają ten sektor w Polsce.

„Czas pandemii pokazał, jakim skarbem na stanowiskach zarządczych są kobiety. Kobiety, które w sposób subtelny, elastyczny, ale stanowczy potrafią przeprowadzać firmy przez okres burzy. Łagodzić nastroje, a zarazem szukać niszy rynkowych, by wzmocnić biznes na fali zmian.” – mówi Krystyna Swojak, organizator konkursu Top Woman in Real Estate. „Chcę wyrazić swój głęboki szacunek dla pań, które zachowując jedność i motywację zespołu, zrealizowały w tym roku projekty na miarę dekady”.

Jak pokazują historie dotychczasowych laureatek, droga do sukcesu wymaga znacznie więcej, niż suchych kalkulacji: „Na początku zaczynamy od umiejętności bardziej twardych, eksperckich, ale im wyżej, tym bardziej liczą się umiejętności miękkie. Kluczowe są empatia i uważność na człowieka: tego, z którym pracujemy na co dzień, ale też na finalnego odbiorcę produktu – klienta czy inwestora.” – mówi Katarzyna Zawodna-Bijoch, Business Unit President, CEO w Skanska Commercial Development Europe, laureatka kategorii specjalnej Personality of the Year w 2020 r.

Zgłoszenia do 28 marca
W tym roku uczestniczki konkursu będą startować łącznie w 18 kategoriach. Na szczególną uwagę zasługują cztery kategorie specjalne: najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety, osobowość roku oraz wybór internautów.

Dzięki wnioskom z poprzednich lat jury postanowiło nagrodzić dodatkowe kompetencje. Powstała nowa kategoria - Facility Management, przeznaczona dla kobiet odpowiedzialnych za utrzymanie nieruchomości. Odświeżeniu uległa kategoria Architecture & Design - o zakres z dziedziny Workplace. Teraz pełna nazwa brzmi: Architecture, Design & Workplace. Wyróżnienie Commercial Sales poszerzone zostało natomiast o Leasing i teraz nazwa brzmi: Commercial Sales & Leasing.

Zmianie uległy również kryteria oceny kategorii specjalnej Personality of the Year, w której Rada Programowa wybiera kobietę reprezentującą top management na stanowisku: prezes, dyrektor zarządzająca, CEO, country manager lub partner zarządzająca. Kandydatki do tej kategorii mogą być nominowane przez jurorów oraz Radę Programową.

Internauci natomiast będą mogli dokonać własnego wyboru, głosując online na jedną z finalistek konkursu. To kategoria nadająca jednej z pań tytuł główny: Top Woman in Real Estate 2021.

Jak się zgłosić?
Do konkursu można zgłosić się samemu, mogą zrobić to koledzy z pracy, pracodawca, agencja PR lub organizacja branżowa. Składanie zgłoszeń rozpoczęło się 29 stycznia i potrwa do 28 marca 2021 r. Aby przystąpić do konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla kandydatki lub firm i zespołów dostępny na stronie www.topwoman.pl

Wyboru nominowanych dokonuje niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatek poprzedniej edycji. Jury wybiera po pięć finalistek z 16 kategorii. Zwyciężczynie ogłaszane są podczas uroczystej gali, która odbędzie się w latem 2021 r.

Kategorie konkursu 2021:

 • Architecture, Design & Workplace
 • Asset & Property ManagementBanking & Finance
 • Business Development
 • Commercial Sales & Leasing
 • Facility Management
 • Green Building & Sustainability
 • HR & Employer Branding
 • Innovation & Technology
 • Legal Advisory Services
 • Marketing & PR
 • Project Management
 • Residential SalesTax & Accounting Services


Kategorie specjalne:

 • Best Team
 • Pro-women Company
 • Personality of the Year – nominacja Rady ProgramowejTop Woman in Real Estate 2020 – nominacja internautów


O inicjatywie Top Woman in Real Estate
Top Woman in Real Estate to szereg działań, których celem jest inspirowanie i wzajemne wspieranie pań w branży nieruchomości. Oprócz konkursu zakończonego galą, składa się na niego PROGRAM MENTORSKI, a także seria spotkań inspiracyjnych o nazwie REAL ESTATE TALKS. Takie spotkania odbyły się m.in. w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Krakowie. W organizację Konkursu Top Woman in Real Estate aktywnie angażują się liderzy rynku nieruchomości i przedstawiciele kluczowych organizacji branżowych.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomości z kraju

W roli głównej: tynki ryflowane – projekt Akademika Student Depot

2021-05-17

7000 m2 powierzchni użytkowej, 8 kondygnacji, 341 pokoi hotelowych o wysokim standardzie, do tego rowerownia,… »

Nowe technologie pomagają firmom odnaleźć się w nowej rzeczywistości

2021-04-02

Pandemia COVID-19 wymusiła rozwój procesów digitalizacji w niespotykanym dotychczas tempie i… »

Zmienia się podejście do najmu mieszkań

2021-04-02

W Polsce od lat funkcjonuje przekonanie, że lepiej jest kupić mieszkanie na własność, a najem traktowany jest… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro