Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Bezpieczny powrót do biura

Informacje...

2020-05-28  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Wiadomości z kraju

Warszawa, 27 maja 2020 r. – Colliers International prezentuje nową odsłonę serii filmów pt. Future Talks by Colliers. W nowej formule zaproszeni eksperci w krótkich nagraniach wideo opowiadają, jak powinien wyglądać bezpieczny powrót do biura z punktu widzenia m.in. zarządcy budynku biurowego czy dyrektora administracji w firmie. Filmy są dostępne na blogu Colliers International – humancentered.colliers.pl.

- Ostatnie wydarzenia spowodowane wybuchem pandemii COVID-19 sprawiły, że przyszłość, o której chcieliśmy dyskutować w filmach „Future Talks”, stała się jeszcze bardziej dynamiczna i trudna do przewidzenia. Nasza rzeczywistość, także ta biurowa, zmieniła się praktycznie z dnia na dzień. Nie przestajemy jednak dzielić się naszą wiedzą ekspercką. Format filmów Future Talks dopasowaliśmy do obecnych możliwości i obowiązujących zasad, a tematem pierwszych komentarzy w nowej formule jest bezpieczny powrót do biur, który w wielu firmach jest jedną z ważniejszych kwestii – mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzająca Colliers International.

Seria Future Talks by Colliers prezentuje rynek nieruchomości w kontekście obecnych i nadchodzących trendów. W celu wszechstronnego zaprezentowania poruszanej tematyki do współpracy zapraszani są profesjonaliści z różnych dziedzin. Czego dowiemy się z najnowszych komentarzy?

Dorota Osiecka, dyrektor działu Workplace Innovation w Colliers International opowiada o tym, jak przystosować biura do nowych wymogów zachowania dystansu między pracownikami, w jaki sposób komunikować zmianę, ale również jak w długofalowej perspektywie zmieni się wymiar funkcjonalny biura.

Agnieszka Krzekotowska, partner, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International mówi o tym, jakie rozwiązania i procedury z perspektywy zarządcy budynku biurowego należy wprowadzić, by zminimalizować ryzyko transmisji wirusa między pracownikami najemców.

Małgorzata Michalczyk, dyrektor ds. administracji w Colliers International, przedstawia zasady organizacji pracy po powrocie do biura przyjęte przez Colliers – od dojazdu do i poruszania się po biurze, przez korzystanie z części wspólnych, po technologię pomagającą zarządzać liczbą pracowników w biurze i spotkaniami.

Dr Waldemar Ferschke, lekarz epidemiolog, wiceprezes i współzałożyciel firmy Medisept opowiada o podstawowych nawykach, jakie powinniśmy w sobie wyrobić, by bezpiecznie pracować w przestrzeni biurowej.
Zapraszamy do obejrzenia komentarzy: https://bit.ly/2TGgoZm

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomości z kraju

W roli głównej: tynki ryflowane – projekt Akademika Student Depot

2021-05-17

7000 m2 powierzchni użytkowej, 8 kondygnacji, 341 pokoi hotelowych o wysokim standardzie, do tego rowerownia,… »

Nowe technologie pomagają firmom odnaleźć się w nowej rzeczywistości

2021-04-02

Pandemia COVID-19 wymusiła rozwój procesów digitalizacji w niespotykanym dotychczas tempie i… »

Zmienia się podejście do najmu mieszkań

2021-04-02

W Polsce od lat funkcjonuje przekonanie, że lepiej jest kupić mieszkanie na własność, a najem traktowany jest… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro