Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

WIŚNIOWSKI ZE STATUETKĄ TOPBUILDER 2020

Informacje...

2020-04-21  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Wiadomości z kraju

Firma WIŚNIOWSKI została wyróżniona tytułem TOPBuilder 2020 w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to „produkt rekomendowany, zweryfikowany rynkowo”, w której polski producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń otrzymał statuetkę za unikatową kolekcję Home Inclusive. Z kolei w kategorii „nowość” doceniona została innowacyjność okna PVC PRIMO, które zostało zaprojektowane przez rodzimych inżynierów zatrudnianych przez markę WIŚNIOWSKI.

W tym roku laureaci konkursu TOPBuilder zostali wyłonieni po raz dwunasty. To prestiżowe wyróżnienie pozwala wskazać produkty, technologie i rozwiązania, które wyróżniają się na polskim rynku branży budowlanej.

Na czym polega Kolekcja Home Inclusive?

Kolekcja Home Inclusive to spójna pod względem wzornictwa i kolorystyki oferta bram,  okien drzwi i ogrodzeń. To co ją wyróżnia to fakt, że stwarza ona niemal nieograniczone możliwości zestawień i niebanalnych połączeń materiałów – od stali po drewno i carbon. Dużą rolę w kolekcji Home Inclusive odgrywa kolor: marka WIŚNIOWSKI stworzyła paletę 16 nowych barw strukturalnych z drobinkami metalicznymi, które tworzą metaliczny efekt 3D i nadają głębię wykończeniu.

Co wyróżnia okna PVC Primo?

W ciągu trzech dekad inżynierowie marki do perfekcji opanowali procesy, które stoją za produkcją pięknych, bezpiecznych i wytrzymałych okien. 

Okna Primo – choć dopiero debiutują na rynku – sięgają do korzeni marki WIŚNIOWSKI. Są owocem dekad doświadczeń, prób i innowacji. Dzięki temu marka WIŚNIOWSKI wprowadza na rynek okna kompletne, które z miejsca stają się produktem z wyższej półki.

Okna PVC kojarzą się przede wszystkim z prostą konstrukcją i małą ilością dodatkowych funkcji. Okno Primo zmienia to spojrzenie na ten popularny produkt. Różne rodzaje uchyleń, wzory klamek, szeroka paleta kolorów i oklein, a także możliwość zastosowania nakładki aluminiowej (i skorzystania z kolekcji Home Inclusive 2.0) to opcje, które zmieniają zwykłe okno PVC w produkt najwyższej klasy. 

Konkurs TOPBuilder

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. W tym roku kapituła konkursu po raz 12. wyróżniła najwyższej jakości produkty, nowości i innowacje, w tym rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne. Przyznano statuetki za usługi i przedsięwzięcia dedykowane branży, a także inwestycje budowlane wyróżniające się wysoką jakością projektowanej architektury i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. TOPBuilder to także wyróżnienie dla producentów z branży budowlanej za usługi, produkty i technologie mające zastosowanie w architekturze oraz budownictwie.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomości z kraju

W roli głównej: tynki ryflowane – projekt Akademika Student Depot

2021-05-17

7000 m2 powierzchni użytkowej, 8 kondygnacji, 341 pokoi hotelowych o wysokim standardzie, do tego rowerownia,… »

Nowe technologie pomagają firmom odnaleźć się w nowej rzeczywistości

2021-04-02

Pandemia COVID-19 wymusiła rozwój procesów digitalizacji w niespotykanym dotychczas tempie i… »

Zmienia się podejście do najmu mieszkań

2021-04-02

W Polsce od lat funkcjonuje przekonanie, że lepiej jest kupić mieszkanie na własność, a najem traktowany jest… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro