Projektuj dla Glamory – konkurs dla architektów i designerów

Informacje...

22-03-2019  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Konkursy, nagrody

Włoski producent grafik ściennych – Glamora wraz z ogólnopolską siecią salonów z ekskluzywnym wyposażeniem wnętrz – Dekorian Home zapraszają do udziału w kon-kursie „Projektuj dla Glamory”. Celem Konkursu jest wspieranie obiecujących archi-tektów, projektantów wnętrz, designerów i plastyków poprzez szeroką promocję pro-jektów ich autorstwa. Zwycięskie prace oprócz nagród pieniężnych i wdrożenia do produkcji będą też promowane na łamach stron i profili społecznościowych marek De-korian Home i Glamora oraz w mediach wspierających Konkurs.

Przedmiotem Konkursu jest projekt wzoru grafiki ściennej z przeznaczeniem do za-stosowania we wnętrzach komercyjnych – biurach, hotelach, restauracjach. Projekt musi być przewidziany do wykonania na strukturze materiału zawierającej się w ofer-cie marki Glamora i utrzymany w kolorystyce określonej w CMYK, RAL lub NCS. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Konkurs skierowany jest do architektów, projektantów wnętrz, designerów, stu-dentów i uczniów szkół artystycznych oraz innych pasjonatów projektowania i aranżacji przestrzeni. Ma charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, zespoły projektowe lub firmy. Nadesłane prace będą oceniane przez jury wyłonione spośród przedstawicieli firm organizujących Konkurs, wedle kryteriów: innowacyjności pomysłu, cech wizualnych, użyteczności oraz potencjału rynkowego.

Nagrodą w Konkursie jest wdrożenie przez Glamorę zwycięskiego wzoru grafiki do produkcji, zaprezentowanie projektu na łamach najnowszego katalogu firmy, a także stronach i profilach społecznościowych marek Dekorian Home i Glamora. Laureat otrzyma również nagrodę pieniężną w wysokości 250 euro (netto) + 10% prowizji od każdej sprzedaży wzoru. Przewidziane są też dwie nagrody wyróżnienia – po 250 euro (netto) każda oraz prezentacja obu wzorów na stronach www.dekorianhome.pl, https://www.glamora.it/ i w mediach wspierających Konkurs.

Terminarz Konkursu
07.03.2019 r. – oficjalne rozpoczęcie Konkursu i nadsyłania zgłoszeń
31.05.2019 r. – ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych
14.06.2019 r. – powiadomienie o wynikach Konkursu

Organizatorem Konkursu jest  włoska firma GLAMORA  we współpracy z P.H. MAM Sp. z o.o . Zgórsko ul. Leśna 31, 26-052 Nowiny. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie: https://dekorianhome.pl/inspiracje/wydarzenia/projektuj-dla-glamory

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com