Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Wyznaczaj kierunki - seminaria Autodesk 2013 w Twojej okolicy

Informacja Prasowa

2012-04-19  Autor: Joanna Borowska   Źródło: AUTODESK   Kategoria: Oprogramowanie, komputery

Najnowsza rodzina rozwiązań Autodesk 2013 dla architektury, budownictwa oraz infrastruktury w pokazach na żywo

Autodesk wraz z Autoryzowanymi Partnerami organizuje szereg bezpłatnych seminariów poświęconych najnowszemu oprogramowaniu Autodesk w wersji  2013 do modelowania informacji o budynku (BIM). Udoskonalone pakiety Design Suites oferują specjalistom z branży architektoniczno – budowlanej, z sektora infrastruktury oraz profesjonalistom projektującym zakłady produkcyjne i instalacje przemysłowe, kompleksowy zestaw narzędzi zapewniających realizację pełnego zakresu zadań projektowych.

Pierwsze seminaria dla branży architektoniczno – budowlanej rozpoczną się  już w kwietniu i będą odbywały się na terenie całego kraju,  m.in. w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu, a także online. Spotkania będą okazją do zapoznania się z funkcjonalnością nowych rozwiązań Autodesk na żywo, z najnowszymi trendami w zakresie modelowania informacji o budynku oraz do indywidualnych konsultacji z ekspertami. Charakter i zakres tematyczny spotkań będzie zróżnicowany - dostosowany do oczekiwań architektów, konstruktorów, jak i specjalistów z branży instalacyjnej oraz projektujących zakłady przemysłowe. Możliwość sprawdzenia terminu oraz zapisania się na wybrane seminarium na stronie pl.event-publisher.autodesk-service.com/search/global-launch

 „Co roku pokaz nowej serii rozwiązań cieszy się dużym zainteresowaniem. W ubiegłym roku w spotkaniach tego typu wzięło udział kilka tysięcy  architektów, konstruktorów i instalatorów z całej Polski” – mówi Grażyna Kołodziejek, marketing manager Autodesk. „Oferta tegorocznych seminariów jest bardzo atrakcyjna i zróżnicowana - przygotowana z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy w oparciu o najnowsze pakiety Autodesk dla architektury i budownictwa, chcą sprostać współczesnym wyzwaniom biznesowym”.

Premiera najnowszych wersji rozwiązań Autodesk dla poszczególnych branż odbyła się pod koniec marca br. Nowości w obrębie pakietów Autodesk Building Design Suite 2013, Autodesk Infrastructure Design Suite 2013 oraz Autodesk Plant Design Suite 2013 wraz z usługami opartymi o przetwarzanie w chmurze umożliwiają efektywniejsze projektowanie w  oparciu o modelowanie informacji o budynku, ulepszoną współpracę zespołową, dostęp do informacji z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Oferta Autodesk w postaci pakietów i usług 2013 pozwala zwiększyć wydajność, zaoszczędzić czas i pieniądze.

 

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Oprogramowanie, komputery

ZWCAD 2023 SP2

2022-12-19

ZWCAD 2023 to świetna alternatywa dla innych dostępnych na rynku programów, służących do projektowania… »

Projektowanie może być proste dzięki Archicad 26

2022-08-20

Archicad to jeden z najpopularniejszych programów do projektowania w środowisku openBIM, który… »

Archicad - wzorzec projektu od Multibim

2021-11-09

Architekci i projektanci z różnych branż do tworzenia dokumentacji i modeli obiektów wykorzystują… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro