Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Oprogramowanie INTERsoft - system ArCADia pierwszy i jedyny polski system BIM

Informacja Prasowa

2012-03-02  Autor: Jarosław Cisłak   Źródło: INTERsoft   Kategoria: Oprogramowanie, komputery

Oferta INTERsoft jest jedną z najszerszych na rynku i obejmuje właściwie każdą dziedzinę projektowania - od architektury i konstrukcji, poprzez instalacje i kosztorysowanie, świadectwa i audyty energetyczne aż do zarządzania i kompleksowej obsługi biura projektów, pojedynczych projektantów oraz grup niezależnych uczestników procesu projektowego, współpracujących ze sobą na etapie tworzenia opracowania.

Programy z oferty INTERsoft to wszechstronne rozwiązania projektowe, a system ArCADia to jedyny polski system do projektowania obiektowego BIM – modelowanie informacji o budynku. Wszystkie moduły systemu działają samodzielnie jako w pełni wartościowe programy, a używane w zespole do jednego projektu, dają niespotykaną dotąd możliwość koordynacji całości.

INFORMACJE O PROGRAMACH prosto z INTERsoft:

Firma INTERsoft od ponad dziesięciu lat dostarcza profesjonalne rozwiązania dla branży budowlanej. W tym okresie jako producent oprogramowania stała się niekwestionowanym liderem wśród polskich firm informatycznych. Wzrost liczby klientów i oferowanych produktów spowodował sytuację w której należało działalność firmy rozdzielić na dwa sektory. Obecnie za produkcję jest odpowiedzialna firma ArCADiasoft Chudzik, zaś INTERsoft skupia się na jego dystrybucji. Dzięki temu wszystkie działania firmy INTERsoft są ściśle nakierowane na przygotowanie jak najszerszej oferty dla klientów i wsparcie ich w obszarach ich działania związanych z produktami. Obecnie oprogramowaniem INTERsoft obejmuje już wszystkie branże i sektory budownictwa, oferta nie jest już tylko skierowana do architektów i inżynierów. Obecnie firma może się jako jedyna poszczycić własnymi produktami dla całej branży budowlanej. Silny nacisk kładzie na programy dla branży instalatorskiej włączając dotychczasowe produkty do systemu ArCAdia lub oferując zupełnie nowe rozwiązania.
W swojej działalności INTERsoft kładzie również szczególny nacisk na wspieranie młodych inżynierów i architektów oferując im udział w specjalnych programach wsparcia. Już na etapie studiów mogą oni bezpłatnie korzystać do celów edukacyjnych z produktów całej oferty. Z pewnością INTERsoft polskim pionierem w dostarczaniu studentom tak dużej ilości oprogramowania zupełnie bezpłatnie. By sobie uświadomić jak ważne jest to dla rozwoju młodych kadr dla budownictwa wystarczy powiedzieć, że jego wartość rynkowa wynosi ponad 25 tys. zł. Bez oferty i programu STUDENT PARTNER z pewnością byliby oni skazani na konkurencyjne produkty dostępne często tylko na komercyjnych zasadach.

Więcej informacji o ofercie INTERsoft: www.intersoft.pl/index.php?program=oferta

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Oprogramowanie, komputery

ZWCAD 2023 SP2

2022-12-19

ZWCAD 2023 to świetna alternatywa dla innych dostępnych na rynku programów, służących do projektowania… »

Projektowanie może być proste dzięki Archicad 26

2022-08-20

Archicad to jeden z najpopularniejszych programów do projektowania w środowisku openBIM, który… »

Archicad - wzorzec projektu od Multibim

2021-11-09

Architekci i projektanci z różnych branż do tworzenia dokumentacji i modeli obiektów wykorzystują… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro