Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Od 2 stycznia 2012 roku CAD Kuchnie w nowej wersji 6.0 i promocyjnej cenie

Informacja prasowa o nowej wersji programu do projektowania CAD Kuchnie firmy CAD Projekt K&A.

2012-01-04  Autor: Justyna Drogowska   Źródło: CAD Projekt K&A K. Dąbrowski, A. Sterczała s.c.    Kategoria: Oprogramowanie, komputery

Poznańska firma CAD Projekt K&A z początkiem roku wprowadza na polskim rynek nową wersję popularnego programu do projektowania kuchni. CAD Kuchnie w wersji 6.0 i “styczniowej” promocyjnej cenie, będą bardziej funkcjonalne i ergonomiczne. Znacznie polepszyły się również efekty wizualizacji i renderingu. Najnowsza wersja jest już także kompatybilna z Modułem Renderingu Profesjonalnego, co dla wymagających projektantów wnętrz będzie miało z pewnością duże znaczenie.

CAD Kuchnie 6.0 to kompleksowe, innowacyjne narzędzie do projektowania, wyceny i wizualizacji kuchni. W tej  aplikacji możemy zrobić wszystko, co jest potrzebne do stworzenia profesjonalnego projektu - od prostego i precyzyjnego wyrysowania pomieszczenia, przez wstawienie mebli kuchennych i sprzętu AGD (nowości w bazach producenckich to nowe kolekcje marki Mastercook i Steel) oraz modeli 3D z wnętrzarskich baz uniwersalnych i producenckich, poprzez samodzielne tworzenie i edycję szafek kuchennych (w dodatkowym Module Tworzenia i Edycji Własnych Szafek) oraz generowanie profesjonalnej dokumentacji technicznej projektu, a na najwyższej jakości wizualizacji i renderingu kończąc.

Najnowsza wersja programu to przede wszystkim większe możliwości i swoboda projektowania. Nowy moduł - Konwerter 3D, dostępny w podstawowej wersji programu, konwertuje modele 3D, w formatach DWG, DXF, 3DS, SKP, STL, PLY, OBJ, LWO, OFF, DAE, CTM do formatu DWX (format używany w oprogramowaniu tworzonym przez CAD Projekt K&A). Można więc w swoich projektach wykorzystać dowolne modele, np. pobrane z Internetu lub stworzone samodzielnie w innych aplikacjach. Program CAD Kuchnie 6.0 oferuje również wiele różnorodnych opcji prezentowania projektów: ilustracje (format JPG, PNG, JPS), proste animacje tworzone w module Export 3D oraz filmy (format AVI, dowolny kodek). Zmieniając szybkość i ustawienie kamery w trakcie nagrywania filmów (rendering w czasie rzeczywistym) szybko stworzymy nowoczesną i ciekawą dokumentację wizualną projektu.

Innowacyjny panel wizualizacyjny zapewnia wysoką jakość wizualizacji i renderingu już w standardowej wersji programu. Dla prawdziwych estetów i fanów wizualizacji powstał natomiast dodatkowy Moduł Renderingu Profesjonalnego. Przy tworzeniu modułu wykorzystano nowe algorytmy obrazowania oraz najnowsze rozwiązania w dziedzinie grafiki komputerowej. Dzięki temu, raz obliczony rozkład oświetlenia jest pamiętany i można oglądać renderowaną scenę z dowolnego widoku bez dodatkowych obliczeń. Interaktywny jest także proces obliczania światła pośredniego – projektant może zmieniać ustawienia świateł w trakcie trwania obliczeń i sprawdzać rezultaty zmian już po paru sekundach, co pozwala na znaczne skrócenie czasu, niezbędnego do stworzenia atrakcyjnych wizualizacji.

Więcej informacji na NOWEJ odsłonie www.cadprojekt.com.pl

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Oprogramowanie, komputery

ZWCAD 2023 SP2

2022-12-19

ZWCAD 2023 to świetna alternatywa dla innych dostępnych na rynku programów, służących do projektowania… »

Projektowanie może być proste dzięki Archicad 26

2022-08-20

Archicad to jeden z najpopularniejszych programów do projektowania w środowisku openBIM, który… »

Archicad - wzorzec projektu od Multibim

2021-11-09

Architekci i projektanci z różnych branż do tworzenia dokumentacji i modeli obiektów wykorzystują… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro