Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Autodesk wznawia promocję dla branży architektonicznej i budowlanej

Najnowsze wersje oprogramowania z atrakcyjnymi rabatami

2011-12-16  Autor: Agata Nowicka   Źródło: Autodesk   Kategoria: Oprogramowanie, komputery

Kontynuując kampanię „Działaj z wyprzedzeniem. Wykorzystaj szansę.”, Autodesk wznowił promocję dla architektury i budownictwa. Klienci, którzy zakupią wybrane pakiety do 13 stycznia 2012, mogą uzyskać zwrot w wysokości od 600 do 1.000 euro, w zależności od wersji oprogramowania.

Promocja obejmuje wprowadzone w marcu br. pakiety rozwiązań Autodesk 2012, w tym Autodesk® Design Suite 2012, Autodesk® Building Design Suite 2012, Autodesk® Infrastructure Design Suite 2012, Autodesk® Plant Design Suite 2012 oraz Autodesk® Entertainment Creation Suite 2012. Pakiety rozwiązań zapewniają łatwiejszy dostęp do narzędzi projektowych oferowanych w wygodnych zestawach, co czyni je bardziej ekonomicznym i prostszymi we wdrożeniu, użytkowaniu oraz zarządzaniu. Pakiety ułatwiają również standaryzację rozwiązań stosowanych w poszczególnych działach firmy, co z kolei zapewnia wyższy poziom elastyczności i ułatwia szybsze reagowanie na zmieniające się wymagania rynku. Program promocyjny obejmuje także pakiety: Autodesk Revit Architecture Suite 2012, Autodesk Revit Structure Suite 2012, AutoCAD Civil 3D 2012. Szczegóły kampanii na www.autodesk.pl//booster

Jednocześnie partnerzy Autodesk rozpoczęli oferowanie polskiej nakładki na Autodesk Revit MEP, uzupełniającej portfolio BIM dla polskiego rynku.

Promocja dotyczy nowych licencji na oprogramowanie. W celu uzyskania rabatu po zakupie należy zgłosić się na stronie www.autodeskrebate.com/suites. Na stronie tej znajdują się również pełne warunki promocji.

Informacja o rozwiązaniach objętych rabatem:

  • Autodesk Building Design Suite 2012 oraz Autodesk Infrastructure Design Suite 2012 oferują kompleksowy zestaw narzędzi pomagający architektom, inżynierom i planistom w realizowaniu wszystkich zadań - od projektu, wizualizacji i symulacji, po dokumentację oraz budowę. Pakiet Autodesk Building Design Suite zawiera produkty z rodziny Revit 2012, oferujące nowe narzędzia do współpracy i modelowania konstrukcji oraz obsługujące chmury punktów, dzięki czemu możliwe jest podłączenie laserowych urządzeń skanujących bezpośrednio do procesu BIM. Autodesk Infrastructure Design Suite obejmuje program AutoCAD Civil 3D 2012, usprawniający projekty transportowe dzięki nowym narzędziom modelowania dróg oraz zintegrowanym narzędziom do analizy kanalizacji burzowej i sanitarnej.

  • Autodesk Entertainment Creation Suite 2012 rozszerza funkcje oferowane przez programy Autodesk 3ds Max lub Autodesk Maya o intuicyjne narzędzia do rzeźbienia i malowania, jak również o wykonywane w czasie rzeczywistym animacje ruchu postaci i inne efekty. 3ds Max 2012 oferuje nowy, szybszy rdzeń graficzny mRigids do dynamicznych symulacji ciał sztywnych w rzutni oraz ulepszonych funkcji rzeźbienia i malowania, takich jak pędzel Clone; Maya 2012 oferuje znaczące ulepszenia rzutni, oferując efekty pełnoekranowe, modyfikowanie ścieżek ruchu przy edycji animacji w rzutni oraz nowe funkcje symulacji.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Oprogramowanie, komputery

ZWCAD 2023 SP2

2022-12-19

ZWCAD 2023 to świetna alternatywa dla innych dostępnych na rynku programów, służących do projektowania… »

Projektowanie może być proste dzięki Archicad 26

2022-08-20

Archicad to jeden z najpopularniejszych programów do projektowania w środowisku openBIM, który… »

Archicad - wzorzec projektu od Multibim

2021-11-09

Architekci i projektanci z różnych branż do tworzenia dokumentacji i modeli obiektów wykorzystują… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro