Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Autodesk wprowadza polskie wersje kursów i egzaminów certyfikacyjnych

Specjalny pakiet dla polskich Autoryzowanych Centrów Szkoleniowych (ATCs)

2011-10-18  Autor: Agata Nowicka   Źródło: Autodesk   Kategoria: Oprogramowanie, komputery

Autodesk wprowadza polską wersję kursów i egzaminów certyfikujących dla Autodesk AutoCAD.

Program certyfikacji umożliwia doświadczonym użytkownikom w branży architektonicznej i budowlanej oraz mechanicznej uzyskanie potwierdzenia ich wiedzy w zakresie oprogramowania Autodesk. Program prowadzony jest przez firmę KnowledgePoint, dystrybutora Autodesk oraz dostawcę materiałów szkoleniowych i marketingowych.

„Kurs i egzaminy z wiedzy o Autodesk AutoCAD są już dostępne w języku polskim.” -  powiedział Richard Lane, Senior Manager, Training and Certification, Autodesk. -  „Jest to odpowiedź na rosnące zainteresowanie certyfikacja w regionie.”

W tym samym czasie, KnowledgePoint uruchamia dodatkowe inicjatywy, w tym pierwszy w historii Autodesk Certification Open Day dla specjalistów CAD w  Polsce i całym regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. 19 października 2011 r. wszyscy zainteresowani specjaliści CAD będą mogli przystąpić do bezpłatnych egzaminów, w biorących udział w programie  Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk (ATC).  Nie ma ograniczenia w liczbie egzaminów, do których każdy uczestnik będzie mógł przystąpić.

Uczestniczące strony, prowadzone przez partnerów Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk, będą miały okazję zorganizować własne spotkania promujące rozwiązania Autodesk oraz szkolenia, dając możliwość przygotowania się do ceryfikacji i następnie wzięcia udziału w bezpłatnym egzaminie.

Użytkownicy oprogramowania Autodesk zainteresowani uczestnictwem w Autodesk Open Day proszeni są o kontakt z biorącym udział w programie ATC poprzez stronę: http://www.atcevents.net/certificationopendoors.html.

Nowa Inicjatywa

Równolegle do powyższych inicjatyw, KnowledgePoint-  jako dystrybutor ds. edukacji i szkoleń w regionie EMEA -  ogłosił „Second Shot” - specjalną ofertę dla projektantów chcących uzyskać certyfikację Autodesk na poziomie Associate lub Professional.

Oferta, która trwała od 1 sierpnia do 30 września (ponownie wznowiona zostanie w okresie od 1 grudnia 2011r. do 31 stycznia 2012 r.), obejmuje wszystkich projektantów w regionie EMEA, którzy odbywają lub już odbyli szkolenie w biorącym udział w programie Centrum Szkoleniowym Autodesk (ATC), a następnie przystąpili do egzaminu  Autodesk Associate lub Autodesk Professional. Zgodnie z warunkami uczestnictwa w programie, każdy użytkownik, który przystąpił lecz nie zdał egzaminu Certyfikacji Autodesk na poziomie Associate lub Professional w sierpniu i wrześniu 2011 r., otrzyma pozwolenie na bezpłatne jego powtórzenie.

W ramach oferty „Second Shot” każdy użytkownik ma prawo do jednego dodatkowego i bezpłatnego podejścia do egzaminu na każdym poziomie. Wszyscy potencjalni kandydaci zainteresowani uczestnictwem, proszeni są o kontakt z lokalnym ATC poprzez stronę: www.atcevents.net

Informacje o KnowledgePoint

KnowledgePoint jest dostawcą specjalistycznych usług IT w  temacie szkoleń i uczenia się, oferującym drukowanie, dystrybucję i logistykę, oraz wsparcie operacyjno-marketingowe dla wielu największych korporacji IT. KownledgePoint jako wieloletni dostawca usług dla Autodesk Learning działa na całym obszarze EMEA. Jest dystrybutorem programu Professional Certification.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Oprogramowanie, komputery

ZWCAD 2023 SP2

2022-12-19

ZWCAD 2023 to świetna alternatywa dla innych dostępnych na rynku programów, służących do projektowania… »

Projektowanie może być proste dzięki Archicad 26

2022-08-20

Archicad to jeden z najpopularniejszych programów do projektowania w środowisku openBIM, który… »

Archicad - wzorzec projektu od Multibim

2021-11-09

Architekci i projektanci z różnych branż do tworzenia dokumentacji i modeli obiektów wykorzystują… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro