Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Autodesk Revit w Twoim mieście – jesienne seminaria dla architektów

Autodesk - Revit

2010-09-03  Autor: Joanna Borowska   Źródło: Autodesk   Kategoria: Oprogramowanie, komputery

Autodesk wraz z Autoryzowanymi Partnerami organizuje bezpłatne seminaria dla architektów poświęcone efektywnemu projektowaniu 3D przy wykorzystaniu platformy Autodesk Revit. Spotkania będą okazją do zapoznania się z praktycznymi możliwościami modelowania informacji o budynku (BIM), a także dowiedzenia się jak projektować szybciej i w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Prelegenci przedstawią również, w jaki sposób Revit pomaga we współpracy międzybranżowej (Architekt – Konstruktor – Instalator) oraz jak zawsze mieć pod ręką aktualne informacje projektowe, pomimo ciągłego wprowadzania zmian.

„Architekci stoją przed nowymi wyzwaniami rynkowymi – krótszym czasem realizacji, coraz wyższymi wymaganiami dotyczącymi jakości projektów. BIM pomaga sprostać tym wyzwaniom.” – mówi Przemysław Nogaj, Menadżer ds. rozwiązań Autodesk dla architektury i budownictwa – „Podczas spotkań w całym kraju chcemy przybliżyć architektom te zagadnienia i pokazać, jak można korzystać z osiągnięć technologii aby projektować jeszcze efektywniej.”

Spotkania rozpoczną się już we wrześniu i odbędą się w 24 miastach Polski (Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gliwice, Jelenia Góra, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Tychy, Warszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra). Uczestnictwo w nich jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szczegółowa agenda oraz możliwość zarejestrowania się na wybrane seminarium w Twoim mieście dostępne są na stronie www.autodesk.pl/revitroadshow

Informacje o BIM

BIM to zintegrowany proces do badania kluczowych właściwości fizycznych oraz funkcjonalności budynku w postaci cyfrowej - zanim zostanie on zbudowany, umożliwiając tym samym dostarczanie projektów szybciej, oszczędniej i przy minimalnym wpływie na środowisko. Skoordynowane i dokładne informacje są używane w całym procesie, co pozwala na konstruowanie nowatorskich budowli, dokładną wizualizację ich wyglądu, symulowanie ich wyglądu i zachowania się w realnym świecie, oszacowanie kosztów oraz stworzenie dokładniejszej dokumentacji.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Oprogramowanie, komputery

ZWCAD 2023 SP2

2022-12-19

ZWCAD 2023 to świetna alternatywa dla innych dostępnych na rynku programów, służących do projektowania… »

Projektowanie może być proste dzięki Archicad 26

2022-08-20

Archicad to jeden z najpopularniejszych programów do projektowania w środowisku openBIM, który… »

Archicad - wzorzec projektu od Multibim

2021-11-09

Architekci i projektanci z różnych branż do tworzenia dokumentacji i modeli obiektów wykorzystują… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro